Home Staging

Home staging je prvým krokom k úspešnému predaju nehnuteľnosti. Kvalitne upravená, esteticky pripravená nehnuteľnosť ponúkne kupujúcemu predstavu dokonalého bývania. Nehnuteľnosť upravená home stagingom osloví na prvý pohľad a odlíši sa od ostatným ponúk na trhu, čo zaručí úspešný, rýchly predaj a dokonca zvýši cenu nehnuteľnosti. Urobte zo svojho bytu exkluzívnu ponuku. Poradíme Vám ako nehnuteľnosť upraviť aj bez veľkých a finančne náročných rekonštrukcií.

Nafotenie nehnuteľnosti

Po home stagingu nasleduje príprava atraktívneho a pútavého inzerátu. Je veľmi dôležité, aby ponuka obsahovala kvalitné fotografie. Iba profesionál dokáže zachytiť dôležité detaily interiéru kvalite a tak, aby fotografie nehnuteľnosť reprezentovali v tom najlepšom svetle a ponuka oslovila, čo najviac záujemcov.

Marketing

Propagácia inzerátu na predaj nehnuteľnosti je v súčasnosti nenahraditeľným krokom, ktorý zaručuje úspech a rýchlosť predaja. Je veľmi dôležité každej ponuke pripraviť marketingovú stratégiu a nastaviť propagáciu tak, aby oslovila tých správnych záujemcov. Naše ponuky zverejňujeme aj na realitnom portáli ZoznamRealit.Sk.

Obhliadka nehnuteľnosti

Rozhodujúcim momentom pri predaji nehnuteľnosti je obhliadka, ktorá by mala byť na vysoko profesionálnej úrovni. Maklér sa stáva zástupcom Vašej nehnuteľnosti a jeho vystupovanie dotvára celkový dojem z predaja. Práve profesionálny nástup makléra môže byť to, čo rozhodne v prospech predaja vašej nehnuteľnosti. Našich skúsených maklérov ich ponuky a referencie nájdete v časti kontakt.

Video obhliadka

Video marketing naberá na popularite a tento trend sa nevyhol ani predaju nehnuteľností. Záujemcovia o kúpu si veľmi cenia, ak si môžu nehnuteľnosť pozrieť najprv z pohodlia domova a neskôr si dohodnú obhliadku už len pri ponukách, ktoré ich naozaj oslovili. Pozornosť prilákame prostredníctvom kvalitného videa nehnuteľnosti. Náš Youtube kanál má viac ako 150.000 pozretí. Fotografie a video zábery zachytené z vtáčej perspektívy zabezpečia atraktívnu formu prezentácie. Používame technológiu od spoločnosti DJI. Konkrétne dron DJI MAVIC PRO.

Sociálne siete

Vašu nehnuteľnosť pripravíme, nafotíme, natočíme a vytvoríme tak neodolateľný inzerát, ktorý zviditeľníme prostredníctvom sociálnych sietí. Propagáciu zacielime možných záujemcov a šíriť Váš inzerát nám pomôže aj naše publikum fanúšikov, ktorí naše posty komentujú a zdieľajú. Naše najsilenejšie sociálne siete sú: Facebook, Instagram, YouTube.

3D virtuálna prehliadka

Momentálne najmodernejší spôsob prezentácie nehnuteľnosti je 3D virtuálna prehliadka, kedy si záujemca môže prejsť nehnuteľnosť z pohodlia domova. Nehnuteľnosti ponúkané touto formou majú 10-krát väčšiu sledovanosť ako nehnuteľnosti prezentované len za pomoci fotografií. Týmto spôsobom sa šetrí Váš čas a náklady. Fyzickú obhliadku nehnuteľnosti vykoná len ten záujemca, ktorý má reálny záujem a je dokonale oboznámený s každým kútom nehnuteľnosti.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.